::: "Империя паркета" - Паркет, паркетная доска, ламинат, паркетная химия, сопутствующие материалы :::
т.(O5O) 57O-O7-1O, т.(O73) 5O7-55-6O, т.(O67) 5O7-55-6O - Олег / E-mail: На странице КОНТАКТЫ
Империя Паркета - Комфортный пол в Ваш дом
...


Главная » Статьи Партнёров » Статьи1 » Вибираємо камін
Вибираємо камін

З давніх часів тепло каміна символізує затишок, спокій в домі, і тихе єднання з самим собою. Але в наш час камін – це не лише спосіб обігріву житлового приміщення, а ще й чудовий елемент декору, який прекрасно впишеться в будь-який інтер’єр.

Для того, щоб вибрати камін, слід взяти до уваги немало деталей. По-перше, варто відразу чесно відповісти самому собі: як часто камін буде використовуватись за призначенням? Статистика стверджує, що після декількох тижнів ейфорії від покупки каміну, розпалюють його, як правило, не частіше, ніж три-п’ять разів на місяць. Саме тому зовнішній вигляд каміна (навіть якщо він не працюючий), повинен задовольняти естетичний смак власників будинку, а також їх гостей. Також, слід визначитись з бюджетом покупки, адже ціни на каміни коливаються в досить широких діапазонах, і ваші витрати будуть залежати від того, яким саме ви хочете бачити свій майбутній камін.

Які бувають каміни?

Майже всі каміни можна умовно поділити на декілька груп, в залежності від ряду факторів. Каміни бувають:

  • відкритого типу (дров’яні та газові);
  • закритого типу.

Перші, в свою чергу, можуть бути з відкритою або закритою топкою. Суто з технічної точки зору, найменш потужні - це дров’яні каміни. Їх коефіцієнт корисної дії (ККД) становить лише 30-40%. В газових, в свою чергу, цей показник може досягати 70-80%, а в електричних – навіть більше. При цьому електричні каміни вважаються найбезпечнішими, адже в ньому відсутній відкритий вогонь та іскри, які можуть стати причиною пожежі.

Топка каміна може бути виготовлена із чугунка або сталі. В кожного з цих матеріалів є свої як преваги, так і недоліки. Чавун, наприклад, більш стійкий до корозії, він не деформується під впливом високих температур. Але, в свою чергу, він менш міцний, ніж сталь, яка обійдеться вам дешевше чавуна, і є більш доступною. Чавунні топки є більш надійними, і витримують температуру до 1300 градусів Цельсія, саме тому їх часто використовуються в печах для саун.

Якщо говорити про дизайн, то можна виділити чотири основних стиля камінів: кантрі, хай-тек, модерн, класика. Портал класичного каміна, як правило, виконаний в формі букви «П». Зазвичай він декорований мармуром, або різьбленим деревом. Кантрі каміни, в свою чергу, мають портали в формі букви «Д». Такі каміни легко впишуться в будь-який інтер’єр.

Створенням камінів в місті Чернівці займаються декілька компаній, тому сміливо можете довірити їм реалізацію своїх самих сміливих дизайнерський ідей та рішень.

 

© Империя Паркета тм 2006 - 2021, все права защищены.

Яндекс цитирования
Империя Паркета предлагает Вам продукцию мировых производителей:
- Трехслойная доска: Admonter (Адмонтер), Barlinek (Барлинек), Baltic Wood (Балтик Вуд), Timberwise (Тимбервайс), Magnum (Магнум), Weitzer (Вайцер), Volunta (Волюнта), Karelia (Карелия), Upofloor (Упофлор), Forest (Форест), Solidfloor (Солидфлор), Grabo (Грабо), Befag (Бефаг), Coswick (Косвик), Tarkett (Таркет), Magic Floor (Меджик Флор).
- Ламинат: Meister (Мейстер), Parador (Парадор), Witex (Витекс), Elesgo (Элесго), Krono Original (Кроно Ориджинал), Egger (Эггер).
- Паркет: штучный, художественный, дворцовый, экзотический.
- Массивная паркетная доска: Esco (Эско), Forest (Форест), Solidfloor (Солидфлор), Coswick (Косвик).
- Кожаные полы Tretford Veledo (Тредфорд Веледо).
- Линолеум: Meister (Мейстер).
- Пробковое покрытие для стен и пола: Meister (Мейстер), Wicanders (Викандерс), Ipocork (Ипокорк).
- Сопутствующие материалы: фанера, плинтус, подложка, туплекс, увлажнитель воздуха, термогигрометр, валик, абразивные материалы, шлифполотно, крепёж, пневмогвозди, пробковые переходники, шлифовальный пад.

Также наша компания оказывает услуги по укладке: укладка фанеры, шлифовка фанеры, укладка паркета, лакировка паркета, нанесение воска, нанесение масла, циклевка паркета, паркет под ключ, реставрация паркета, установка плинтуса, укладка ламината, укладка трехслойной доски, укладка массивной доски, укладка пола, гидроизоляция пола, выравнивание полов, подготовка основания, заливка нивелировочной смеси, ремонт основания.

В разделе Новости Вы можете узнать о проводимых у нас акциях.
В прайсе представлены розничные цены. Для постоянных покупателей, строителей, архитекторов, дизайнеров действует система скидок.
Прочитав Статьи о паркете Вы сможете узнать много полезной информации: Что такое ламинат?, Как выбрать ламинат?, Технология укладки ламината, Технология укладки ламината, Как уложить ламинат самостоятельно, Распил древесины и сортировка, Несколько слов о паркете, Советы по укладке паркета, Пробковая подложка.
Наши контакты.
Также вы можете почитать наш Блог, а также статьи и обзоры партнёров о: Интересные статьи 1, Интересные статьи 2, Интересные статьи 3,Обзоры 1, Медицине, Гостиницах, ресторанах и недвижимости, Строительстве, Оборудовании, Товарах, Финансах, Электронике, Интернете, Технологиях, Авто-вело-мото и товарах для транспортных средств, Погода, досуг, экскурсии, отдых, жизнь, Услугах.